KATEGORIE
Nákupní košík

Koule vyosené na rozetách

Dostupnost: Na objednávku
Dveřní VYOSENÁ koule na kulaté rozetě je vyrobena z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, známé jako nerez a je povrchově upravena. Koule z řady WB Standard Line. Je to jen na vašem rozhodnutí, jaké provedení si vyberete z naší široké nabídky. V případě, že se neumíte rozhodnout, rádi vám poradíme a ..
629 Kč
Cena bez DPH:520 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Koule vyosená s kovanou rozetou je vyrobená z kovaného železa a je povrchově upravená.Mechanismus koule neobsahuje vratnou pružinu. V nabídce najdete provedení pro vložku s označením PZ anebo kouli pevnou bez spodní rozety.Je to jen na vašem rozhodnutí, jaké provedení a jaký typ otvoru si vyberete z..
957 Kč
Cena bez DPH:791 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Dveřní VYOSENÁ koule na úzké oválné rozetě je vyrobená z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, známé jako nerez a je povrchově upravená. Koule pro dveře s úzkým profilem má průměr 55 mm a úzká oválná rozeta má rozměry 31 mm x 70 mm. Rozeta s PZ otvorem pro vložku má rozměry 31 mm x 67 mm a tloušťku 10..
914 Kč
Cena bez DPH:755 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Dveřní vyosená koule na úzké oválné rozetě je vyrobená z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, známé jako nerez a je povrchově upravená. Koule pro dveře s úzkým profilem má průměr 55 mm a úzká oválná rozeta má rozměry 31 mm x 70 mm. Rozeta s PZ otvorem pro vložku má rozměry 31 mm x 67 mm a tloušťku 10..
870 Kč
Cena bez DPH:719 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Dveřní VYOSENÁ koule na úzké oválné rozetě je vyrobena z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, známé jako nerez a je povrchově upravena. Koule pro dveře s úzkým profilem má průměr 55 mm a úzká oválná rozeta má rozměry 31 mm x 70 mm.Je jen na vašem rozhodnutí, jaké provedení si vyberete z naší široké n..
358 Kč
Cena bez DPH:296 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Dveřní vyosená koule na úzké oválné rozetě je vyrobená z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, známé jako nerez a je povrchově upravená. Koule pro dveře s úzkým profilem má průměr 55 mm a úzká oválná rozeta má rozměry 31 mm x 70 mm. Je to jen na vašem rozhodnutí, jaké provedení si vyberete z naší širo..
436 Kč
Cena bez DPH:360 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Dveřní vyosená pevná plochá koule na úzké oválné rozetě je vyrobená z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, známé jako nerez a je povrchově upravená.Průměr koule: 50 mm Rozměry rozety: 31 x 62 mmCena je uvedená za kus. Je to jen na vašem rozhodnutí, jaké provedení si vyberete z naší široké nabídky. V ..
368 Kč
Cena bez DPH:304 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Dveřní VYOSENÁ koule na oválné rozetě je vyrobena z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, známé jako nerez a je povrchově upravena. Koule z řady TUPAI STANDARD LINE má průměr 52 mm a oválná rozeta má rozměry 31 mm a 62 mm a tloušťku 10 mm. Je jen na vašem rozhodnutí, jaké provedení si vyberete z naší ..
897 Kč
Cena bez DPH:741 Kč
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)