KATEGORIE
Nákupní košík

Samostatné bezpečnostní vložky - BT4

Dostupnost: Na objednávku
EXPERT cross S G je samostatná bezpečnostní vložka s možností sjednocení více vložek na společný klíč. Precizní zpracování a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a funkčnost cylindrické bezpečnostní vložky EXPERT cross S s knoflíkem. • samostatná bezpečnostní vložka, s ochranou proti odvrt..
5 037 Kč
Cena bez DPH:4 163 Kč
Dostupnost: Na objednávku
EXPERT cross S  je samostatná bezpečnostní vložka s možností sjednocení více vložek na společný klíč. Precizní zpracování a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a funkčnost cylindrické bezpečnostní vložky EXPERT cross S. • samostatná bezpečnostní vložka, s ochranou proti odvrtání • bezpečn..
4 620 Kč
Cena bez DPH:3 818 Kč
Dostupnost: Na objednávku
EXPERT plus S G je samostatná bezpečnostní vložka s možností sjednocení více vložek na společný klíč. Precizní zpracování a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a funkčnost cylindrické bezpečnostní vložky EXPERT plus S s knoflíkem. • samostatná bezpečnostní vložka, s ochranou proti odvrtán..
3 821 Kč
Cena bez DPH:3 158 Kč
Dostupnost: Na objednávku
EXPERT plus S je samostatná bezpečnostní půlvložka s možností sjednocení více vložek na společný klíč. Jednostranné cylindrické vložky (půlvložky) jsou vhodné použít v prostorech, kde je potřebné vložku ovládat jen z jedné strany např.: panikové kování, sklepní kóje, sklady, garáže atd. Precizní zpr..
2 886 Kč
Cena bez DPH:2 385 Kč
Dostupnost: Na objednávku
EXPERT plus S je samostatná bezpečnostní vložka s možností sjednocení více vložek na společný klíč. Precizní zpracování a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a funkčnost cylindrické bezpečnostní vložky EXPERT plus S. • samostatná bezpečnostní vložka, s ochranou proti odvrtání • bezpečnost..
3 404 Kč
Cena bez DPH:2 813 Kč
Dostupnost: Na objednávku
PENTA cross S G je samostatná bezpečnostní vložka s možností sjednocení více vložek na společný klíč. Precizní zpracování a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a funkčnost cylindrické bezpečnostní vložky PENTA cross S s knoflíkem. • samostatná bezpečnostní vložka, s ochranou proti odvrtán..
6 362 Kč
Cena bez DPH:5 258 Kč
Dostupnost: Na objednávku
PENTA cross S je samostatná bezpečnostní půlvložka s možností sjednocení více vložek na společný klíč. Jednostranné cylindrické vložky (půlvložky) jsou vhodné použít v prostorech, kde je potřebné vložku ovládat jen z jedné strany např.: panikové kování, sklepní kóje, sklady, garáže atd. Precizní zpr..
5 427 Kč
Cena bez DPH:4 485 Kč
Dostupnost: Na objednávku
PENTA cross S je samostatná bezpečnostní vložka s možností sjednocení více vložek na společný klíč. Precizní zpracování a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a funkčnost samostatné oboustranné cylindrické bezpečnostní vložky PENTA cross S. • samostatná bezpečnostní vložka s ochranou proti..
5 945 Kč
Cena bez DPH:4 913 Kč
Dostupnost: Na objednávku
PENTA plus S G je samostatná bezpečnostní vložka s možností sjednocení více vložek na společný klíč. Precizní zpracování a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a funkčnost oboustranné samostatné cylindrické bezpečnostní vložky PENTA plus S G (s knoflíkem). • samostatná bezpečnostní vložka ..
5 146 Kč
Cena bez DPH:4 253 Kč
Dostupnost: Na objednávku
PENTA plus S je samostatná bezpečnostní půlvložka s možností sjednocení více vložek na společný klíč. Jednostranné cylindrické vložky (půlvložky) jsou vhodné použít v prostorech, kde je potřebné vložku ovládat jen z jedné strany např.: panikové kování, sklepní kóje, sklady, garáže atd. Precizní zpra..
4 211 Kč
Cena bez DPH:3 480 Kč
Dostupnost: Na objednávku
PENTA plus S je samostatná bezpečnostní vložka s možností sjednocení více vložek na společný klíč. Precizní zpracování a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a funkčnost jednostranné samostatné cylindrické bezpečnostní půlvložky PENTA plus S. • samostatná bezpečnostní vložka s ochranou pro..
4 729 Kč
Cena bez DPH:3 908 Kč
Dostupnost: Na objednávku
PEXTRA plus S G je samostatná bezpečnostní vložka s možností sjednocení více vložek na společný klíč. Precizní zpracování a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a funkčnost samostatné oboustranné cylindrické bezpečnostní vložky PEXTRA plus S G (s knoflíkem). • samostatná bezpečnostní vložka..
1 942 Kč
Cena bez DPH:1 605 Kč
Dostupnost: Na objednávku
PEXTRA plus S je samostatná bezpečnostní půlvložka s možností sjednocení více vložek na společný klíč. Jednostranné cylindrické vložky (půlvložky) jsou vhodné použít v prostorech, kde je potřebné vložku ovládat jen z jedné strany např.: panikové kování, sklepní kóje, sklady, garáže atd. Precizní zpr..
1 143 Kč
Cena bez DPH:945 Kč
Dostupnost: Na objednávku
PEXTRA plus S je samostatná bezpečnostní vložka s možností sjednocení více vložek na společný klíč. Precizní zpracování a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a funkčnost samostatné oboustranné cylindrické bezpečnostní vložky PEXTRA plus S. • samostatná bezpečnostní vložka s ochranou proti..
1 607 Kč
Cena bez DPH:1 328 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Cylindrická bezpečnostní vložka 100S s knoflíkem.• 4. bezpečnostní třída• 5stavítková vložka s bočními profilovými piny• povrchová úprava nikl • dodávána s 5 klíči, barevnými rozlišovači a bezpečnostní kartou • klíč je možné vyrobit pouze při předložení bezpečnostní karty..
1 596 Kč
Cena bez DPH:1 319 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Cylindrická bezpečnostní vložka 100S.• 4. bezpečnostní třída• 5stavítková vložka s bočními profilovými piny• povrchová úprava nikl • dodávána s 5 klíči, barevnými rozlišovači a bezpečnostní kartou • klíč je možné vyrobit pouze při předložení bezpečnostní karty..
1 320 Kč
Cena bez DPH:1 091 Kč
Zobrazuji 1 až 16 z 16 (celkem stran 1)